Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. je jedným z najspoľahlivejších výrobcov a dodávateľov vysokonapäťového meniča Solis 5-10 v Číne, ktorý tiež podporuje prispôsobené služby. Vitajte na nákupe pokročilého vysokonapäťového meniča Solis 5-10 na sklade z našej továrne.
Prečo si vybrať nás?
1. Overená odbornosť viac ako 15 rokov v solárnom priemysle:
Naša firma sa špecializuje na dizajn invertorov pre energetické projekty a má overenú históriu viac ako 500 MW inštalovanej kapacity. Financovanie výskumu a vývoja: Ročná investícia do výskumu a vývoja vo výške 15 % z hrubého výnosu nám pomáha udržiavať aktuálnosť s novými trendmi v rozvodnej sieti (virtuálne elektrárne).
2. Skladovanie globálnej logistickej siete:
Použitie 3 miest rozbočovačov v Číne, Európe a USA pre rýchle dodacie lehoty. Clá: Colní špecialisti spracovávajú dokumentáciu pre dovoz/vývoz, aby sa vyhli oneskoreniam.
3. Zákaznícka-podpora 24/7 Technická podpora:
Viacjazyční inžinieri poskytujú riešenie problémov a aktualizácie firmvéru. Hromadné zľavy: Flexibilné určovanie cien pre objednávky väčšie ako 500 (100-250 jednotiek využíva zľavy na základe množstva).
Popis produktov
čo je vysokonapäťový menič Solis 5-10?

Invertor Solis je navrhnutý špeciálne pre veľké solárne energetické systémy, pričom vyvažuje-kvalitný výkon a spoľahlivosť pre komerčné a priemyselné použitie a škálovateľnosť pre budúce rozšírenia systému. Tento invertor je navrhnutý tak, aby uspokojil vysoké požiadavky súčasných fotovoltaických inštalácií, pričom využíva špičkovú technológiu PV invertorov na získanie energie v spojení s odolným priemyselným štýlom. Striedač je navrhnutý tak, aby sa pripájal k solárnym poliam, ktoré optimalizujú energetický výnos na základe polohy lokality, dostupnosti solárnych zdrojov, výkonu z modulov a špecifických obmedzení inštalácie FV systému-v danej lokalite.
aké sú výhody invertoru?
1. Nákladovo-efektívne energetické riešenia
Znížené systémové straty:Algoritmy v rámci meniča optimalizujú konverziu AC-na-jednosmerný prúd, čím sa znižujú straty z 3 % – 5 %.
Flexibilita v možnostiach montáže:Tri dostupné spôsoby montáže meniča sú nástenné, stĺpové a prispôsobené stojany v závislosti od obmedzení vášho konkrétneho pracoviska.
2. Pokročilé monitorovanie
Cloudová-analytika:Poskytuje prehľad o metrikách výkonu, zisťovaní chýb a upozorneniach na údržbu prostredníctvom používateľsky -priateľského ovládacieho panela.
Upozornenia na preventívnu údržbu:Včas identifikuje potenciálne problémy (napr. prehriatie meniča) a zníži náklady na opravy o 25 %.
3. Udržateľnosť
Bezodpadová výroba:Výrobný proces využíva recyklovaný materiál v kombinácii s energeticky účinnými procesmi, ktoré sú v súlade s environmentálnymi, sociálnymi a vládnymi cieľmi (ESG).
Funkcie podpory mriežky:Schopnosť podporovať reguláciu napätia a stabilizáciu frekvencie na zlepšenie odolnosti elektrickej siete.
aké sú vlastnosti vysokonapäťového meniča Solis 5-10?
1. Vysoká účinnosť a výkon
Inteligentná technológia MPPT:Používa pokročilé algoritmy sledovania maximálneho bodu výkonu na maximalizáciu výkonu solárnych panelov na výrobu väčšieho množstva energie z panelov bez ohľadu na to, koľko slnečného svetla dopadá na panely. To umožňuje solárnym panelom poskytovať energiu konzistentne bez ohľadu na úroveň svetla, ktoré svieti na panely.
Širokonapäťová vstupná kompatibilita:Rozsah vstupného napätia meniča umožňuje kompatibilitu so širokou škálou typov solárnych panelov a požiadaviek na sieť.
Nízka strata energie:Efektívny tepelný dizajn a dizajnové prvky s nízkou{0}}konverznou{1}}stratou znižujú plytvanie energiou a dosahujú najvyššiu úroveň účinnosti v odvetví.
Prečo je to dôležité:A more efficient inverter will provide a higher return on investment (ROI) to the customer, as independent research has shown that there is a 5-10% increase in energy output for inverters >96% účinnosť v porovnaní s tými, ktoré majú nižšiu účinnosť.
2. Škálovateľnosť a integrácia
Modulárny dizajn:Umožňuje paralelné operácie pre rozšírené možnosti bez prepracovania celého systému. Modulárne systémy sú bezproblémovo prepojené s batériami a inteligentnými systémami riadenia energie.
Komunikačné protokoly:Invertory sú kompatibilné s existujúcimi zariadeniami SCADA, Modbus a SNMP na monitorovanie-v reálnom čase a prístup k analytickým údajom.
Prečo na tom záleží:Škálovateľnosť je pri veľkých vývojoch rozhodujúca. Vďaka modulárnemu dizajnu znižuje postupné nasadzovanie počiatočné kapitálové náklady o 20 % až 30 % v porovnaní s tradičnými návrhmi.
3. Súlad a bezpečnosť
Globálna certifikácia: CE, IEC 62109, UL 1741 a kompatibilita s kódom siete v Európe, Severnej Amerike a Ázii-Pacifik.
Vyhovujúce EMC: Spĺňajte alebo prekračujte medzinárodné štandardy elektromagnetického rušenia, aby ste nenarušili citlivé aplikácie. Dôvody na kúpu: Naše certifikácie vám dokazujú, že naše produkty sú uvedené v zozname UL, možno ich použiť s akýmkoľvek iným zariadením uvedeným v zozname UL, sú v súlade so všetkými národnými zákonmi a pomáhajú minimalizovať zodpovednosť.
Zabezpečenie výroby

1. Stav---umeleckej výroby
Automatizovaná výroba:Robotické zváranie a presná kalibrácia poskytujú rovnaký produkt pri každej výrobe a pomáhajú vyrábať viac ako 10 000 produktov mesačne.
Vlastné{0}}testovanie:Vykonáva sa prísne testovanie zneužitia (testovanie vibrácií a tepelné cyklovanie), aby sa zabezpečilo, že meniče budú správne fungovať pri veľmi vysokých a nízkych prevádzkových podmienkach.

2. Kontrola kvality
100 % spálenie-Pri testovaní:Všetky meniče sú pred odoslaním zákazníkom prevádzkované nepretržite 72 hodín, aby sa zabezpečilo, že pri inštalácii nezlyhajú.
Certifikát ISO 9001:Certifikát ISO 9001 sa získava dodržiavaním prísnych postupov a protokolov zabezpečenia kvality, ktoré umožňujú maximálnu sledovateľnosť a zodpovednosť.

3. Služby prispôsobenia
OEM/ODM programy:Prispôsobenie značky, firmvéru a balenia požiadavkám zákazníka.
Súlad s miestnym trhom:Všetky produkty spĺňajú miestne trhové certifikácie a napäťové hodnotenia (IEC vs. NEC).
Záver
Vysokonapäťový invertor Solis 5-10 je riešenie pripravené na budúcnosť pre veľkoobchodných klientov, ktorí hľadajú efektívnosť, škálovateľnosť a súlad s predpismi. Invertor poskytuje najvyššiu jednotkovú cenu a hodnotu po týždňoch prísneho testovania a príspevku do výskumu a vývoja, naše produkty a spoločnosť poskytnú našim klientom bezkonkurenčnú hodnotu na konkurenčnom solárnom trhu po celom svete. Partneri budú v nasledujúcich rokoch aktívne podporovať veľkoobchodných zákazníkov solárnej energie pri úspešnom dosahovaní a prekračovaní ich potrieb poskytovateľa energie.
Populárne Tagy: Vysokonapäťový menič Solis 5-10, Čína Výrobcovia, dodávatelia, továreň Solis 5-10 vysokonapäťový menič, solárny biznis mimo siete, pripojenie solárnej energie mimo siete, mimo siete solárny koniec životnosti, solárny náklon mimo siete, solárna dobíjacia batéria mimo siete, slnečná vidiecka energia mimo siete
parametre produktu
| DATASHEET | S6-EA3P(5-10)KAA-NV-ND-H | |||
| Modelky | 5K | 6K | 8K | 10K |
| Batéria | ||||
| Typ batérie | Li{0}}ión | |||
| Rozsah napätia batérie | 120 - 600 V | |||
| Max. výkon nabíjania / vybíjania | 5 kW | 6 kW | 8 kW | 10 kW |
| Nabíjací / vybíjací prúd | 0 - 25 A | 0 - 50 A | ||
| Batéria Isc | 80 A | |||
| Komunikácia | CAN / RS485 | |||
| Výstup AC (strana siete) | ||||
| Menovitý výstupný výkon | 5 kW | 6 kW | 8 kW | 10 kW |
| Max. zdanlivý výstupný výkon | 5 kVA | 6 kVA | 8 kVA | 10 kVA |
| Menovité napätie siete | 3/N/PE, 380 V / 400 V | |||
| Rozsah sieťového napätia | 320 - 460 V | |||
| Menovitá frekvencia siete | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Menovitý výstupný prúd siete | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Max. výstupný prúd | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Účiník | >0,99 (zaostávanie 0,8 pred - 0.8) | |||
| THDI | < 3% | |||
| Vstup AC (strana mriežky) | ||||
| Max. príkon | 7,5 kW | 9 kW | 12 kW | 15 kW |
| Menovitý vstupný prúd | 11.4 A | 13.8 A | 18.2 A | 22.8 A |
| Menovité vstupné napätie | 3/N/PE, 380 V / 400 V | |||
| Menovitá frekvencia | 50 Hz / 60 Hz | |||
| Efektívnosť | ||||
| efektívnosť EÚ | 97.51% | |||
| BAT nabitý/vybitý na striedavý prúd max. efektívnosť | 97.50% | |||
| Ochrana | ||||
| Ochrana proti-ostrovu | áno | |||
| Ochrana výstupu nad prúdom | áno | |||
| Ochrana proti skratu | áno | |||
| Ochrana batérie proti spätnému chodu | áno | |||
| Trieda ochrany / Kategória prepätia | I / II (batéria), III (hlavná) | |||
| Všeobecné údaje | ||||
| Rozmery (Š × V × H) | 600 × 500 × 210 mm | 600 × 500 × 230 mm | ||
| Hmotnosť | 24,3 kg | 26,9 kg | ||
| Topológia | Bez transformátora | |||
| Vlastná{0}}spotreba (noc) | < 25 W | |||
| Rozsah prevádzkovej teploty okolia | -25 ~ +60°C (>zníženie o 45 stupňov) | |||
| Relatívna vlhkosť | 0 - 95% | |||
| Ochrana proti vniknutiu | IP66 | |||
| Emisia hluku (typická) | < 46.9 dB(A) | |||
| Koncept chladenia | Prirodzené chladenie | |||
| Max. prevádzková výška | 4000 m | |||
| Štandardné pripojenie k sieti | VDE-AR-N 4105/EN 50549-10 & EN 50549-1/EN50549SW/EN 50549FI/DK1 & DK2 | |||
| Bezpečnostný štandard | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-3 | |||
| Vlastnosti | ||||
| DC pripojenie | Zástrčka na rýchle pripojenie | |||
| AC pripojenie | Zástrčka na rýchle pripojenie | |||
| Displej | LED indikátor a Bluetooth + APP | |||
| Komunikácia | CAN, RS485, voliteľné: Wi-Fi, mobilné, LAN | |||







