Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. je jedným z najspoľahlivejších výrobcov a dodávateľov hybridného meniča solis 8-18k v Číne, ktorý tiež podporuje prispôsobené služby. Vitajte na nákupe pokročilého hybridného meniča solis 8-18k na sklade z našej továrne.
prečo si vybrať nás?



Popis produktov
čo je hybridný menič Solis 8-18K?
Solis 8-18K Hybrid Inverter nie je len zariadenie na konverziu energie, ale ponúka vám možnosť dosiahnuť energetickú nezávislosť. Vyvážením solárneho potenciálu s inteligentným skladovaním a distribúciou vám umožňuje minimalizovať vaše náklady, zvýšiť vašu odolnosť a podporovať budúcnosť čistej energie. Či už ste majiteľom domu, majiteľom firmy alebo developerom infraštruktúry, tento invertor vedie ligu vo výkone a všestrannosti.
Aké sú vlastnosti hybridného meniča Solis 8-18K?
• Podporuje FV vstup až do 160 % menovitého jednosmerného výkonu meniča, čím maximalizuje využitie solárnej energie
• Podporuje vstupný prúd PV až 21 A, kompatibilný s budúcimi -fotovoltaickými modulmi s vyšším výkonom
• 200 % preťaženie na 10 sekúnd vo vypnutom-režime siete, čím sa zabezpečí stabilné spustenie motorov, vodných čerpadiel a klimatizácií
• Plynulé zapínanie a vypínanie{0}}siete za menej ako 10 ms, čo zaručuje neprerušené napájanie
• Podpora troj{0}}fázového nevyváženého výstupu, každá fáza podporuje výstup max. 50 % menovitého výkonu meniča
• podporuje prepojenie jednosmerným aj striedavým prúdom-uľahčuje rozšírenie fotovoltiky, spoľahlivé nabíjanie batérií a napájacie záťaže, a to aj pri vypnutej-sieti
• Podpora maximálne 6 jednotiek paralelne, čím sa zvyšuje kapacita systému
• Inteligentná správa záťaže s prioritizáciou, ktorá predlžuje čas zálohovania pre kritické záťaže
• Prispôsobiteľná úroveň zálohovania batérie pre neprerušované napájanie
• Podporuje PV -iba mimo{1}}sieťovú prevádzku, čím znižuje počiatočné náklady
• SolisCloud: Inteligentné diaľkové ovládanie, optimalizácia AI a okamžité riešenie problémov - všetko na jednej platforme
• 7-palcová priemyselná{2}}dotyková obrazovka, ktorá poskytuje väčšie, užívateľsky prívetivé rozhranie pre miestne ovládanie
• Viaceré spôsoby pripojenia generátora a automatického riadenia umožňujúce flexibilné lokálne nasadenie
• Krytie IP66, pre prevádzku v náročných podmienkach
Aké sú výhody hybridného meniča Solis 8-18K?
1. Bezproblémová integrácia s nízkonapäťovými systémami
S6-EH3P je navrhnutý tak, aby bezproblémovo fungoval so 48V lítium{4}}iónovými a olovenými batériami, čím sa optimalizujú znížené kapitálové náklady uprednostňovaním lacného skladovania energie. Adaptívny systém správy batérií zaisťuje, že batérie podstúpia potrebné cykly nabíjania a vybíjania, aby sa ochránila ich prevádzková životnosť a zároveň sa maximalizovalo využitie. S6-EH3P funguje s množstvom značiek batérií, čím sa zvyšuje flexibilita dizajnu systému bez ohrozenia integrity.
2. Inteligentné riadenie energie
Vďaka podpore režimu dynamických taríf bude trojfázový nízkonapäťový menič Solis S6-EH3P(8-18)K02-NV-YD-L inteligentne plánovať spotrebu energie na základe kolísajúcich cien pre maximálne úspory počas hodín mimo špičky. Duálne záložné porty môžu byť nastavené tak, aby uprednostňovali záťaže okruhu (napr. chladenie a osvetlenie) počas výpadkov napájania pri dočasnom znižovaní nepodstatných záťaží. Výsledkom je schopnosť meniča pôsobiť ako inteligentný manažér energie, ktorý je možné prispôsobiť rôznym prevádzkovým potrebám.
3. Výnimočná životnosť v náročných prostrediach
S6-EH3P, navrhnutý tak, aby spoľahlivo fungoval v extrémnych podmienkach, poskytuje spoľahlivý výkon v teplotnom rozsahu -40 stupňov až 60 stupňov pri prevádzke v nadmorských výškach až 4 000 metrov. Jeho kryt má hodnotenie IP66, vďaka čomu je úplne prachotesný a vodotesný, vďaka čomu je vhodný pre vonkajšie inštalácie, či už ide o tropické, suché alebo pobrežné inštalácie. Vďaka pokročilému tepelnému manažmentu a robustným chladiacim systémom môže menič poskytovať stabilný výkon v aplikáciách s vysokým zaťažením.
4. Modulárna konštrukcia pre zmenu energetických požiadaviek
Trojfázový nízkonapäťový menič Solis S6-EH3P(8-18)K02-NV-YD-L bol navrhnutý tak, aby sa dal konfigurovať paralelne prepojením až šiestich meničov, čo umožňuje škálovateľný výstupný výkon, aby vyhovoval budúcim energetickým požiadavkám. Náš modulárny dizajn zjednodušuje rozšírenie existujúcich systémov bez potreby veľkých investícií do nového dizajnu, či už ide o rozšírenie z rezidenčného systému alebo nasadenie komerčnej mikrosiete.
Populárne Tagy: hybridný menič solis 8-18k, Čína výrobcovia hybridných meničov solis 8-18k, dodávatelia, továreň, solárny biznis mimo siete, pripojenie solárnej energie mimo siete, mimo siete solárny koniec životnosti, solárny náklon mimo siete, solárna dobíjacia batéria mimo siete, slnečná vidiecka energia mimo siete
Parametre produktov
| DATASHEET |
Solis S6-EH3P(8-18)K02-NV-YD-L Trojfázový nízkonapäťový menič |
||||
| Modelky | 8K | 10K | 12K | 15K | 18K |
| Vstup DC (strana PV) | |||||
| Odporúčaná max. Veľkosť FV poľa | 16 kW | 20 kW | 24 kW | 30 kW | 36 kW |
| Max. využiteľný FV príkon | 12,8 kW | 16 kW | 19,2 kW | 24 kW | 28,8 kW |
| Max. vstupné napätie | 1000 V | ||||
| Menovité napätie | 550 V | ||||
| Štartovacie napätie- | 160 V | ||||
| Rozsah napätia MPPT | 200 - 850 V | ||||
| Max. vstupný prúd | 20 A / 40 A | 40 A / 40 A | 42 A / 42 A | ||
| Max. skratový prúd | 30 A / 50 A | 50 A / 50 A | 50 A / 50 A | ||
| Číslo MPPT / Max. číslo vstupných reťazcov | 2 / 3 | 2 / 4 | |||
| Batéria | |||||
| Typ batérie | Kyselina lítium{0}}olova- | ||||
| Rozsah napätia batérie |
40 - 60 V |
||||
| Max. nabíjací / vybíjací prúd | 180 A | 220 A | 250 A | 290 A | 320 A |
| Počet batériových portov | 2 | ||||
| Max. nabíjací / vybíjací prúd každého portu | 150 A | 175 A | |||
| Komunikácia | CAN / RS485 | ||||
| Výstup AC (strana siete) | |||||
| Menovitý výstupný výkon | 8 kW | 10 kW | 12 kW | 15 kW | 18 kW |
| Max. zdanlivý výstupný výkon | 8 kVA | 10 kVA | 12 kVA | 15 kVA | 18 kVA |
| Menovité napätie siete | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V | ||||
| Menovitá frekvencia siete | 50 Hz / 60 Hz | ||||
| Menovitý výstupný prúd siete | 12.2 A / 11.5 A | ||||
| Účiník | >0,99 (zaostávanie 0,8 pred - 0.8) | ||||
| THDI | < 3% | ||||
| Vstup AC (strana mriežky) | |||||
| Max. vstupný prúd | 18.3 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.0 A | 34.2 A / 32.5 A | 41 A / 39.2 A |
| Vstupný generátor | |||||
| Max. príkon | 8 kW | 10 kW | 12 kW | 15 kW | 18 kW |
| Max. vstupný prúd | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Menovité vstupné napätie | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V | ||||
| Menovitá vstupná frekvencia | 50 Hz / 60 Hz | ||||
| Výstup AC (záložný{0}}nahor) | |||||
| Menovitý výstupný výkon | 8 kW | 10 kW | 12 kW | 15 kW | 18 kW |
| Max. zdanlivý výstupný výkon | 2-násobok menovitého výkonu, 10 s | ||||
| Zálohujte{0}}čas prepnutia | < 10 ms | ||||
| Menovité výstupné napätie | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V | ||||
| Menovitá frekvencia | 50 Hz / 60 Hz | ||||
| Menovitý výstupný prúd | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Max. trvalý výstupný prúd | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Max. trvalý prechodový striedavý prúd | 50 A | ||||
| THDv (@lineárne zaťaženie) | < 3% | ||||
| Efektívnosť | |||||
| Max. efektívnosť | 97.5% | ||||
| efektívnosť EÚ | 96.4% | ||||
| BAT nabité PV / AC max. efektívnosť | 95.0% / 94.4% | ||||
| BAT vybité do AC max. efektívnosť | 94.5% | ||||
| Ochrana | |||||
| Ochrana proti-ostrovu | áno | ||||
| Ochrana výstupu nad prúdom | áno | ||||
| Ochrana proti skratu | áno | ||||
| DC ochrana proti-prepólovaniu | áno | ||||
| Prepäťová ochrana | DC typ II / AC typ II (voliteľné) | ||||
| Trieda ochrany / Kategória prepätia | I / II (PV a BAT), III (MAINS a BACKUP a GEN) | ||||
| Integrované AFCI 2.0 | Voliteľné | ||||
| Integrovaný DC vypínač | áno | ||||
| Všeobecné údaje | |||||
| Max. výkon na fázu | 50% menovitého výkonu | 40% menovitého výkonu | |||
| Rozmery (Š × V × H) | 430 × 660 × 305 mm | ||||
| Hmotnosť | 42 kg | ||||
| Topológia | Nie-izolované | ||||
| Vlastná{0}}spotreba (noc) | < 30 W | ||||
| Rozsah prevádzkovej teploty okolia | -25 ~ +60 stupňov | ||||
| Relatívna vlhkosť | 0 - 100% | ||||
| Ochrana proti vniknutiu | IP66 | ||||
| Emisia hluku (typická) | < 65 dB(A) | ||||
| Koncept chladenia | Inteligentné{0}}chladenie ventilátorom | ||||
| Max. prevádzková výška | 4000 m | ||||
| Štandardné pripojenie k sieti | EN 50549-1/-10, VDE 4105&VDE 0124, NRS 097-2-1, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530, Srí Lanka, EN 504138, EN 504138, Vietnam | ||||
| Bezpečnostný / EMC štandard | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 | ||||
| DC pripojenie | MC4 Zástrčka na rýchle pripojenie (PV) a skrutkový konektor (batéria) | ||||
| AC pripojenie | Skrutkový terminál | ||||
| Displej | 7,0" LCD displej a Bluetooth + APP | ||||
| Komunikácia | CAN, RS485, Ethernet, Voliteľné: Wi-Fi, Mobilné, LAN | ||||










