Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. je jedným z najspoľahlivejších výrobcov a dodávateľov deye sun 10/12/15k v Číne, tiež podporuje prispôsobené služby. Vitajte na nákupe pokročilého deye sun 10/12/15k na sklade z našej továrne.
1. Zhrnutie: Prečo Deye SUN 10/12/15K dominuje na trhu

Vzhľadom na neustály tok na trhu solárnej energie je spoľahlivosť a flexibilita v dizajne produktov prvoradá. V spoločnosti Mutian poskytujeme našim zákazníkom prístup len k najlepším produktom, ktoré sú dnes k dispozícii, a preto veríme, že séria invertorov Deye SUN 10/12/15K je najlepšia vo svojej triede pre technológiu trojfázových reťazových invertorov pre nízke napätie (127 V/220 V a 133/230 V), ktoré slúžia ako most medzi vysoko účinnou výrobou energie a zároveň sú regulátorom inteligentnej siete.
Či už ste inštalatér, ktorý potrebuje odolné riešenie pre komerčnú strechu, alebo majiteľ domu, ktorý chce maximalizovať svoju vlastnú-spotrebu, séria G05-LV poskytuje možnosť škálovania, inteligenciu a je veľmi odolná. Séria G05-LV má špičkovú účinnosť 98,6 % a 4 sledovače MPP, čo znamená, že premení každý slnečný lúč na úspory.
2. Hlavné výhody: Technika sa stretáva s inteligenciou
Ak chceme generovať skutočné otázky zákazníkov, musíme zdôrazniť nielen to, čo produkt robí, ale aj to, ako rieši skutočné problémy-sveta. Tu je dôvod, prečo Deye G05-LV vyniká na preplnenom trhu:
98,6% maximálna účinnosť:
Vysokovýkonná troj{0}}úrovňová technológia v kombinácii s magnetickými materiálmi s nízkymi stratami znamená, že tento invertor stráca podstatne menej tepla, čo vedie k tomu, že beží chladnejšie a zároveň poskytuje väčší elektrický výkon ako štandardné invertory.
Sledovanie viacerých vrcholov a dvoch vrcholov:
Za normálnych okolností by pokles napätia v štandardných meničoch spôsoboval problém nájsť bod maximálneho výkonu v dôsledku zložitého tieňovania, algoritmus Deye s istotou nájde viacero bodov maximálneho výkonu, aby sa zabezpečila maximálna úroda počas čiastočne zamračených dní.


Aplikácia nulového exportu:
S nárastom obmedzení siete je schopnosť obmedziť{0}}dodávanie do siete kľúčová. Tento menič má integrované obmedzenie exportu, čo vám umožňuje dodržiavať miestne predpisy bez potreby drahých externých meračov alebo ovládačov.
Virtuálny synchrónny generátor (VSG):
Táto schopnosť „formovať“ sieť pomôže zmeniť budúcnosť výroby energie. Keď je sieť nestabilná, invertor sa bude správať ako tradičný synchronizovaný generátor tým, že poskytne zotrvačnosť (v dôsledku toho, že invertor má výstup striedavého prúdu), čím pomôže sieti namiesto jednoduchého vypnutia. To tiež umožňuje meniču stabilizovať napätie aj frekvenciu, čo je obzvlášť užitočné pre slabé siete.
Sledovanie{0}}úrovne reťazca (voliteľné):
Nečakajte na zlyhanie systému, aby ste zistili, že je problém. S voliteľným monitorovaním stringov môžete na diaľku dohliadať na výkon jednotlivých FV stringov. To urýchľuje riešenie problémov a výrazne znižuje náklady na prevádzku a údržbu.
AFCI (voliteľné):
Ochrana obvodu pri poruche oblúka je k dispozícii na zabránenie nebezpečenstvu požiaru automatickou detekciou a hasením nebezpečných jednosmerných oblúkov.

3. Materiálová veda a filozofia dizajnu
The physical build of an inverter is the first indicator of its longevity. The Deye G05-LV series is built to withstand the elements and the test of time.
Podvozok:Šasi meniča bolo vyrobené z veľmi odolnej kovovej zliatiny, ktorá bola špeciálne vytvorená pre lepšiu odolnosť proti korózii (zvyčajne vďaka povrchovej vrstve zinku - hliníka - horčíka), než je štandardná hrúbka plechu. Šasi meniča je preto schopné prežiť korózne účinky pobrežných oblastí alebo priemyselných lokalít bez prejavov hrdze.
Tepelný manažment:Invertor je navrhnutý tak, aby na chladenie nebolo potrebné používať hlučné,{0}}vysokorýchlostné ventilátory; Namiesto toho využíva jedinečnú kombináciu veľkých chladičov a ventilátorov s reguláciou teploty, čo vedie k tomu, že ventilátory bežia len vtedy, keď je to potrebné na chladenie meniča. Vďaka inteligentnej konštrukcii chladenia vzduchom Northern sa ventilátory Inverter menej opotrebúvajú, a preto invertor pracuje s hlučnosťou menšou ako 50 dB(A), čo je ekvivalentné hlučnosti v tichej kancelárii.
Integrácia na estetické účely:Elegantná biela povrchová úprava meniča ľahko zapadne do dizajnu akejkoľvek oblasti a jeho malé rozmery (362 mm x 527 mm x 220 mm) umožňujú úspešnú integráciu do všetkých priestorov. Invertor je možné namontovať aj na steny, čo znamená, že ich možno jednoducho inštalovať v garážach, technických miestnostiach, vonkajších stenách atď., pričom šetrí vzácny podlahový priestor.
4. Global Compliance & Grid Certification
Jednou z najväčších prekážok v solárnom priemysle je kompatibilita-invertorových sietí. Séria Deye G05-LV túto bariéru odstraňuje. Dodáva sa vopred certifikovaný so širokou škálou medzinárodných sieťových kódov, čo znamená, že si môžete objednať s dôverou s vedomím, že prejde miestnymi inšpekciami.
Pravidlá mriežky:Certifikované pre NBR 16149, NBR 16150 (Brazília), EN 50549 (Európa), RD 140 (Španielsko) a ďalšie.
Bezpečnostné normy:Plne vyhovuje IEC/EN 62109-1 a IEC/EN 62109-2 pre bezpečnosť a IEC/EN 61000-6-1/2/3/4 pre EMC kompatibilitu.
5. Prečo nakupovať od spoločnosti Mutian?
Autorizované partnerstvo:
Sme dôveryhodným obchodným partnerom spoločnosti Deye a zaisťujeme, že dostanete 100 % autentické produkty s plnou záručnou podporou výrobcu,-nie dovoz zo šedého trhu.
Technická pomoc:
Náš tím nepredáva iba krabice; ponúkame kompletné riešenia. Náš dvojjazyčný tím podpory môže podporiť všetky aspekty vášho projektu od-návrhu systému predpredaja až po-riešenie problémov s predajom.
Záruka:
Štandardná 5-ročná záruka s možnosťou predĺženia.
6. Výzva na akciu
Ste pripravení posunúť svoj solárny projekt na ďalšiu úroveň s najuniverzálnejším Deye SUN 10/12/15K, ktorý je k dispozícii?
Ak chcete získať veľkoobchodný cenník alebo cenovú ponuku na konkrétny projekt, kontaktujte spoločnosť Mutian ešte dnes!
Populárne Tagy: deye sun 10/12/15k, Čína deye sun 10/12/15k výrobcovia, dodávatelia, továreň, solárny biznis mimo siete, pripojenie solárnej energie mimo siete, mimo siete solárny koniec životnosti, solárny náklon mimo siete, solárna dobíjacia batéria mimo siete, slnečná vidiecka energia mimo siete
7. Technické parametre
| Model | SUN-10K-G05-LV | SUN-12K-G05-LV | SUN-15K-G05-LV |
| Dátum vstupu PV reťazca | |||
| Max. FV vstupný výkon (kW) | 13 | 15.6 | 19.5 |
| Max. Vstupné napätie PV (V) | 800 | ||
| Štartovacie-napätie (V) | 250 | ||
| Rozsah napätia MPPT (V) | 200-700 | ||
| Menovité vstupné napätie PV (V) | 500 | ||
| Max. Prevádzkový vstupný prúd PV (A) | 26+26 | ||
| Max. Vstupný skratový prúd (A) | 39+39 | ||
| Počet sledovačov MPP/č. reťazcov na MPP Tracker | 2/2+2 | ||
| AC výstupná strana | |||
| Menovitý AC výstupný aktívny výkon (kW) | 10 | 12 | 15 |
| Max. Zdanlivý výkon striedavého prúdu (kVA) | 10 | 12 | 15 |
| Menovitý výstupný striedavý prúd (A) | 26.3/25.1 | 31.5/30.1 | 39.4/37.6 |
| Max. AC výstupný prúd (A) | 26.3/25.1 | 31.5/30.1 | 39.4/37.6 |
| Menovité výstupné napätie/rozsah (V) | 127V/220V, 133V/230V 0,85UN-1,1UN | ||
| Formulár pripojenia k sieti | 3L/N/PE | ||
| Menovitá výstupná frekvencia/rozsah (Hz) | 50/45-55, 60/55-65 | ||
| Rozsah nastavenia účinníka | 0,8, čo vedie k oneskoreniu 0,8 | ||
| Celkové harmonické skreslenie prúdu THDi | <3% | ||
| DC vstrekovací prúd | <0.5%ln | ||
| Efektívnosť | |||
| Max. Efektívnosť | 98.50% | ||
| MPPT účinnosť | >99% | ||
| Ochrana zariadenia | |||
| DC ochrana proti prepólovaniu | áno | ||
| Ochrana proti nadprúdu AC výstupu | áno | ||
| Ochrana proti prepätiu AC výstupu | áno | ||
| Ochrana proti skratu AC výstupu | áno | ||
| Tepelná ochrana | áno | ||
| Detekcia izolačnej impedancie | áno | ||
| Monitorovanie komponentov DC | áno | ||
| Arc Fault Circuit Interrupter (AFCI) | Voliteľné | ||
| Ochrana proti{0}}ostrovu | áno | ||
| Detekcia zvyškového prúdu | áno | ||
| Úroveň ochrany proti prepätiu | TYP II (DC), TYP II (AC) | ||
| DC prepínač | áno | ||
| Rozhranie | |||
| Komunikačné rozhranie | RS485/RS232 | ||
| Režim monitora | GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (voliteľné) | ||
| Všeobecné údaje | |||
| Rozsah prevádzkovej teploty (stupeň) | -25 to +60℃, >Zníženie o 45 stupňov | ||
| Prípustná okolitá vlhkosť | 0~100% | ||
| Prípustná nadmorská výška (m) | 4000m | ||
| Hlučnosť (dB) | Menej ako alebo rovné 50 dB(A) | ||
| Hodnotenie ochrany proti vniknutiu (IP). | IP 65 | ||
| Topológia meniča | Neizolované- | ||
| Kategória prepätia | OVC II (DC), OVC III (AC) | ||
| Veľkosť skrinky (ŠxVxH mm) | 362 × 527 × 220 (bez konektorov a držiakov) | ||
| Hmotnosť [kg] | 20 | ||
| záruka [rok] | 5 rokov | ||
| Typ chladenia | Inteligentné chladenie vzduchom | ||
| Regulácia siete | NBR 16149, NBR 16150, EN 50549, RD 140 | ||
| Bezpečnosť EMC/Štandard | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 | ||
| Bezpečnosť EMC/Štandard | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 | ||








