Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. je jedným z najspoľahlivejších výrobcov a dodávateľov vysoko účinného meniča deye 7,6-12k v Číne, ktorý tiež podporuje prispôsobené služby. Vitajte na nákupe pokročilého deye 7,6-12k vysoko účinného meniča na sklade z našej továrne.
Popis produktov
vlastnosti vysoko efektívneho meniča Deye 7,6-12K
Investícia do vysoko efektívneho invertora Deye 7,6-12K znamená investíciu do energetickej nezávislosti, úspor a pokoja. Tu sú kľúčové výhody, ktoré odlišujú náš systém:

Maximálne úspory energie/úspory
Naša invertovaná technológia maximalizuje slnečnú energiu získanú zo systémových modulov (modulov) a premieňa túto energiu na využiteľný elektrický prúd pre domácnosť (použitie) s najmenším množstvom odpadu; zvyšok slnečnej energie premenenej na elektrický prúd sa vráti majiteľovi domu ako nadmerný príjem. Inteligentný invertorový systém využíva solárnu energiu na napájanie všetkých domácich elektrických záťaží, ako aj na nabíjanie batériového úložiska, a preto výrazne znižuje závislosť od tradičnej siete.
Napájanie a spoľahlivosť (bez prerušenia)
Váš dom má neprerušenú dodávku energie, aj keď dôjde k výpadku elektrickej energie. Náš invertor energie prevezme prevádzku vášho domova v prípade výpadku siete a je vyrobený z odolných materiálov a má hodnotenie IP65 -, aby poskytoval maximálnu ochranu pred poveternostnými vplyvmi.


Kompatibilita batérie/systému
Poteší vás flexibilita, že budete môcť podporovať olovené aj lítiové batérie. Budete mať úžitok z vlastnej-prispôsobivej komunikácie pomocou štandardnej komunikácie RS485 alebo CAN Bus s poprednými výrobcami Battery Management System (BMS). Začlenením najnovších technológií do ich produktov budete mať najlepšie možnosti na optimalizáciu stratégií nabíjania batérií a životnosti vašich batérií.
Škálovateľný výkon pre rastúce potreby
Platforma podporuje vaše meniace sa potreby skladovania a výroby energie so škálovateľnými systémami počnúc základným 7,6 kW systémom až po robustnejšie 12 kW systémy. Vďaka zahrnutej paralelnej funkcii, ktorá vám umožňuje spojiť až 16 jednotiek dohromady, aby ste rozšírili svoju generačnú a úložnú kapacitu do budúcnosti, môžete s touto platformou rásť a jednoducho pridať k svojej existujúcej investícii bez toho, aby ste museli vymieňať základné vybavenie.


Komplexné monitorovanie a kontrola
Svoju výrobu/spotrebu energie budete mať pod kontrolou pomocou intuitívneho LCD displeja a aplikácie vo vašom smartfóne. Platforma vám umožňuje odkiaľkoľvek monitorovať-tok energie v reálnom čase, ako aj historické údaje o výrobe a spotrebe energie. Môžete tiež nastaviť svoje vlastné preferencie pre váš systém prostredníctvom smartfónu.
Dizajn, zostava a balenie vysoko efektívneho meniča Deye 7,6-12K
Deye 7,6-12K vysokoúčinný menič
Používajú sa iba-kvalitné diely
Využitie komponentov prémiovej{0}}triedy zabezpečí maximálnu spoľahlivosť v spojení s invertorovou jednotkou. Kontrola kvality zaistila stabilný výkon a predĺženú životnosť vďaka použitiu-materiálov najvyššej kvality, ako aj-najlepšej záruke v odvetví.
Každá súprava systémov sa dodáva zapečatená
Každý invertor bol zapečatený v na mieru vyrobenom -dvoch{1}}kartónových kartónoch s vystužením rohov. Menič a všetko potrebné príslušenstvo sú zabalené s penovými vložkami s vysokou-hustotou pre úplnú ochranu pred poškodením počas prepravy. Všetky vonkajšie povrchy kartónu obsahujú príslušné pokyny na manipuláciu s produktom, číslo modelu a všetky požadované bezpečnostné štítky.
Všetok obsah produktu je zahrnutý
Všetky produktové balíky invertorov obsahujú invertorovú jednotku, návod na obsluhu/inštalačný návod, komunikačný kábel, montážne konzoly a certifikát zhody.
Údržba vysoko účinného invertora Deye 7,6-12K
Za našimi produktmi si pevne stojíme. Tento invertor série Deye SUN sa dodáva s komplexnou 5-ročnou štandardnou zárukou s možnosťou rozšírenia pre väčší pokoj. Naša podpora zahŕňa bezplatný prístup k online technickým zdrojom a aktualizáciám firmvéru. Okrem toho poskytujeme špecializovanú vzdialenú podporu pri riešení problémov a dokážeme efektívne odosielať náhradné diely, aby sme minimalizovali akékoľvek prestoje systému.
Jednoduchá inštalácia a integrácia
Vďaka svojmu ľahko{0}}pochopiteľnému{1}} označeniu svoriek a čistému rozloženiu je menič navrhnutý tak, aby umožnil certifikovaným inštalatérom rýchle a jednoduché zapojenie. Kompatibilita meniča so štandardnými regálovými systémami a flexibilita v spôsobe komunikácie znamená, že je vhodný na použitie v nových aj existujúcich solárnych fotovoltaických systémoch.
Ste pripravení transformovať energiu vášho domova?
Urobte prvý krok k energetickej nezávislosti a výrazným úsporám energie. Vysoko efektívny invertor Deye 7,6-12K je inteligentné, spoľahlivé a škálovateľné riešenie, ktoré potrebujete.
Kontaktujte našich energetických špecialistov ešte dnes a požiadajte o individuálnu cenovú ponuku, podrobnú konzultáciu návrhu systému alebo o certifikovaného inštalatéra vo vašej blízkosti. Postavme spolu vašu výkonnú a inteligentnú solárnu budúcnosť.
Populárne Tagy: deye 7,6-12k vysoko účinný invertor, Čína deye 7,6-12k vysoko účinný invertor výrobcovia, dodávatelia, továreň, solárny biznis mimo siete, pripojenie solárnej energie mimo siete, mimo siete solárny koniec životnosti, solárny náklon mimo siete, solárna dobíjacia batéria mimo siete, slnečná vidiecka energia mimo siete
špecifikácie produktu
Naša séria Deye SUN je vyrobená s presnosťou, aby poskytovala konzistentný výkon. Nižšie sú uvedené podrobné špecifikácie pre varianty amerického modelu.
| Model | SUN-7,6K-SG02LP2-US-AM2-P | SUN-8K-SG02LP2-US-AM2-P | SUN-10K-SG02LP2-US-AM3-P | SUN-12K-SG02LP2-US-AM3-P |
| Vstupné údaje batérie | ||||
| Typ batérie | Olovo-kyselina alebo lítium{1}ión | |||
| Rozsah napätia batérie (V) | 40-60 | |||
| Max. nabíjací prúd (A) | 190 | 190 | 220 | 250 |
| Max. vybíjací prúd (A) | 190 | 190 | 220 | 250 |
| Stratégia nabíjania lítium-iónovej batérie | Vlastné{0}}prispôsobenie sa BMS | |||
| Počet vstupov batérie | 1 | |||
| Vstupné dáta PV reťazca | ||||
| Maximálny jednosmerný vstupný výkon (W) | 11400 | 12000 | 15000 | 18000 |
| Maximálne jednosmerné vstupné napätie (V) | 500 | |||
| Štartovacie-napätie (V) | 125 | |||
| MPPT rozsah napätia (V) | 150-425 | |||
| Menovité vstupné napätie DC (V) | 370 | |||
| Max. Prevádzkový vstupný prúd PV (A) | 32+32 | 32+32+32 | ||
| Max. Vstupný skrat-prúd obvodu (A) | 60+60 | 60+60+60 | ||
| Počet sledovačov MPP/počet reťazcov na sledovač MPP | 2/2+2 | 3/2+2+2 | ||
| Údaje o vstupe/výstupe striedavého prúdu | ||||
| Menovitý aktívny AC vstup/výstup (W) | 7600 | 8000 | 10000 | 12000 |
| Maximálny zdanlivý výkon AC vstupu/výstupu (VA) | 8630 | 8000 | 10000 | 12000 |
| Špičkový výkon (vypnutá-mriežka) (W) | 2-násobok menovitého výkonu, 10s | |||
| Menovitý striedavý vstupný/výstupný prúd (A) | 31.7 | 33.4 | 41.7 | 50 |
| Maximálny striedavý vstupný/výstupný prúd (A) | 31.7 | 33.4 | 41.7 | 50 |
| Max. Nepretržitý prechod striedavého prúdu (mriežka do záťaže) (A) | 200 | |||
| Menovité vstupné/výstupné napätie/rozsah (V) | 120/240; 208 0.88Un<U<1,1Un | |||
| Formulár pripojenia k sieti | 2L+N+PE | |||
| Menovitá vstupná/výstupná frekvencia/rozsah siete | 60/55-65 | |||
| Rozsah nastavenia účinníka | 0,8, čo vedie k oneskoreniu 0,8 | |||
| Celkové harmonické skreslenie prúdu THDi | <3% (of nominal power) | |||
| DC vstrekovací prúd | <0.5%ln | |||
| Efektívnosť | ||||
| Maximálna účinnosť | 97.6% | |||
| Euro efektívnosť | 96.5% | |||
| MPPT účinnosť | >99% | |||
| Ochrana zariadenia | ||||
| Integrovaný |
Ochrana proti prepólovaniu jednosmerného prúdu, nadprúdová ochrana na výstupe striedavého prúdu, tepelná ochrana, prepätie na výstupe striedavého prúdu Ochrana, skrat na výstupe AC ochrana, monitorovanie komponentov jednosmerného prúdu, prerušovač obvodu pri poruche oblúka (voliteľné), ochrana proti-ostrovu, DC spínač, detekcia izolačnej impedancie, Detekcia zvyškového prúdu |
|||
| Úroveň ochrany proti prepätiu | TYP II (DC), TYP II (AC) | |||
| Rozhranie | ||||
| LCD/LED displej | LCD | |||
| Komunikačné rozhranie | WIFI, RS485 | |||
| Všeobecné údaje | ||||
| Rozsah prevádzkových teplôt | -40 to +60℃, >Zníženie o 45 stupňov | |||
| Prípustná okolitá vlhkosť | 0-100% | |||
| Prípustná nadmorská výška | 2000m | |||
| Hluk | Menšie alebo rovné 45 | |||
| Hodnotenie ochrany proti vniknutiu (IP). | TYP 3R | |||
| Topológia meniča | Neizolované- | |||
| Kategória prepätia | OVC II (DC), OVC III (AC) | |||
| Veľkosť skrinky (Š*V*H)[mm] | 450 × 800 × 243 (bez konektorov a držiakov) | |||
| Hmotnosť [kg] | 40 | |||
| Záruka | 5 rokov/10 rokov Záručná doba závisí od miesta konečnej inštalácie meniča, viac informácií nájdete v Záručnej politike |
|||
| Typ chladenia | Inteligentné chladenie vzduchom | |||
| Regulácia siete | IEEE 1547.1, SRD V2.0 | |||
| Bezpečnosť EMC/Štandard | FCC, UL 1741 | |||







