Prehľad
Už vás nebaví zaoberať sa solárnymi systémami, ktoré nefungujú alebo vyžadujú neustále vylepšenia? TheInvertor Solis S6-GR3P(3-10)K02-NV-ND je navrhnutý tak, aby zjednodušil vaše nastavenie energie a zároveň poskytoval bezkonkurenčnú účinnosť a spoľahlivosť. Invertor bol vyvinutý tak, aby vyhovoval potrebám inštalatérov solárnych zariadení a koncových používateľov a poskytoval riešenia pre skutočné-výzvy, ktoré sa vyskytujú pri inštalácii meniča v domácnostiach, na farmách alebo v malých firmách. Nasleduje diskusia o tom, čím sa tento konkrétny menič líši od iných meničov, ktoré je možné zakúpiť pre váš systém, a prečo by ste ho mali zvážiť pri inštalácii vášho nového systému.

Vlastnosti produktov
Prúd struny do 21A
>Pomer DC/AC 200%.
Dva nezávislé porty RS485 podporujúce komunikáciu s viacerými zariadeniami
Funkcia nočného obnovenia PID (voliteľné)
IP66, úroveň ochrany proti-korózii C5
Posuvný informačný displej, jednoduchý prístup k informáciám o prevádzke meniča
24-hodinové sledovanie spotreby záťaže
Adaptívna slabá mriežka
Prečo tento invertor zarába naše najlepšie odporúčanie
1. Mriežka-Priateľský dizajn, bez problémov
Automaticky sa prispôsobí:Poskytuje stabilný energetický výstup bez ohľadu na kolísanie siete, čím predchádza potenciálne nákladným výpadkom.
V prvom rade ochrana:Integrovaný detektor oblúkových porúch (AFCI) okamžite odpojí potenciálne nebezpečné elektrické poruchy, ak máte deti alebo domáce zvieratá.
Hybridné pohodlie:K batériám alebo nabíjačkám EV sa môžete pripojiť neskôr bez toho, aby ste museli celé nastavenie opakovať. Slnečný systém, ktorý sa bude vyvíjať s vami.
2. Nové definovanie energetického zberu
3. Inteligentné nástroje pre inteligentnejšie rozhodnutia
4. Vyrobené tak, aby vydržali, až do detailov
Ochrana proti preťaženiu: Zabezpečuje proti napäťovým špičkám a skratom, chráni celý váš systém.
Kde svieti tento menič?
Domy s ambíciami
Rodina v Arizone to spárovala so solárnymi panelmi a batériami, aby znížila svoju závislosť od siete o 70 %.
Obchodné priestory
Pivovar vo Vermonte znížil náklady na energiu a zároveň splnil ciele udržateľnosti-bez prerušenia každodennej prevádzky.
Diaľkové operácie
Poľnohospodári na Novom Zélande sa naň spoliehajú pri napájaní zavlažovacích systémov aj počas sucha.
Prečo si vybrať nás? Nad rámec špecifikácií
1. Výroba, ktorej môžete dôverovať
Automatizácia a ľudská interakcia:Počas procesu inštalácie a distribúcie poskytujeme vynikajúcu kvalitu a kontrolu nad zariadením a ľudskou technológiou; máme však vysokú úroveň presnosti v každom kroku procesu.
Prísne testovanie:Každé zariadenie sa pred odoslaním podrobuje niekoľkotýždňovým testom vrátane testovania vibrácií, testovania tepla a testovania vlhkosti.
Celosvetová certifikácia:Sme držiteľmi mnohých medzinárodných bezpečnostných certifikátov, vrátane UL, TÜV a CE – pretože váš pokoj je pre nás rovnako dôležitý ako ten náš!
2. Inovácia, ktorá počúva
3. Podpora, ktorá nezmizne
Globálne doručenie: Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, rýchle doručenie je zaručené strategicky umiestnenými skladmi.
Pokoj v duši s 25-ročnou zárukou výkonu a 10-ročnou zárukou na produkt.
Ľudský prvok v pozadí techniky
Vplyv komunity:Za každý predaný invertor budeme financovať solárne vodné čerpadlá v nedostatočne obsluhovaných oblastiach.
Čo hovoria naši zákazníci

Prečo je to pre vás dôležité
Dôvera:Používajte produkty s medzinárodnými certifikátmi a spoľahlivosťou.
Pripojte sa k solárnej revolúcii
Porozprávajte sa s odborníkmi, ktorí hovoria vaším jazykom,-a prinesú skutočné riešenia.
Invertor Solis S6-GR3P(3-10)K02-NV-ND
Populárne Tagy: menič solis s6-gr3p(3-10)k02-nv-nd, Čína výrobcovia, dodávatelia meniča solis s6-gr3p(3-10)k02-nv-nd, továreň, solárny biznis mimo siete, pripojenie solárnej energie mimo siete, mimo siete solárny koniec životnosti, solárny náklon mimo siete, solárna dobíjacia batéria mimo siete, slnečná vidiecka energia mimo siete
Technické parametre
| DATASHEET | S6-GR3P(3-10)K02-NV-ND | ||||||
| Modelky | 3K | 4K | 5K | 6K | 8K | 9K | 10K |
| Vstup DC | |||||||
| Odporúčaná max. FV výkon | 4,5 kW | 6 kW | 7,5 kW | 9 kW | 12 kW | 13,5 kW | 15 kW |
| Max. vstupné napätie | 1100 V | ||||||
| Menovité napätie | 600 V | ||||||
| Štartovacie napätie- | 160 V | ||||||
| Rozsah napätia MPPT | 160 - 1000 V | ||||||
| Max. vstupný prúd | 21 A / 21 A | ||||||
| Max. skratový prúd | 26.5 A / 26.5 A | ||||||
| Číslo MPPT / Max. číslo vstupných reťazcov | 2 / 2 | ||||||
| Výstup AC | |||||||
| Menovitý výstupný výkon | 3 kW | 4 kW | 5 kW | 6 kW | 8 kW | 9 kW | 10 kW |
| Max. zdanlivý výstupný výkon | 3 kVA | 4 kVA | 5 kVA | 6 kVA | 8 kVA | 9 kVA | 10 kVA |
| Max. výstupný výkon | 3 kW | 4 kW | 5 kW | 6 kW | 8 kW | 9 kW | 10 kW |
| Menovité napätie siete | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | ||||||
| Menovitá frekvencia siete | 50 Hz / 60 Hz | ||||||
| Menovitý výstupný prúd siete | 4.6 A / 4.3 A | 6.1 A / 5.8 A | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 13.7 A / 13.0 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Max. výstupný prúd | 4.6 A / 4.3 A | 6.1 A / 5.8 A | 7.6 A / 7.2 A | 9.1 A / 8.7 A | 12.2 A / 11.5 A | 13.7 A / 13.0 A | 15.2 A / 14.4 A |
| Účiník | >0,99 (zaostávanie 0,8 pred - 0.8) | ||||||
| THDI | < 3% | ||||||
| Efektívnosť | |||||||
| Max. efektívnosť | 98.3% | 98.5% | |||||
| efektívnosť EÚ | 97.7% | 97.9% | |||||
| Ochrana | |||||||
| DC ochrana proti prepólovaniu- | áno | ||||||
| Ochrana proti skratu | áno | ||||||
| Ochrana výstupu nad prúdom | áno | ||||||
| Prepäťová ochrana | áno | ||||||
| Monitorovanie siete | áno | ||||||
| Ochrana proti-ostrovu | áno | ||||||
| Teplotná ochrana | áno | ||||||
| Skenovanie I/V krivky | áno | ||||||
| Viacnásobné skenovanie | áno | ||||||
| Integrované AFCI 2.0 | Voliteľné | ||||||
| Integrovaná obnova PID | Voliteľné | ||||||
| Integrovaný DC vypínač | áno | ||||||
| Všeobecné údaje | |||||||
| Rozmery (Š × V × H) | 355 × 410 × 179 mm | ||||||
| Hmotnosť | 14,7 kg | 15,4 kg | |||||
| Topológia | Bez transformátora | ||||||
| Vlastná{0}}spotreba (noc) | < 1 W | ||||||
| Rozsah prevádzkovej teploty okolia | -25 ~ +60 stupňov | ||||||
| Relatívna vlhkosť | 0 - 100% | ||||||
| Ochrana proti vniknutiu | IP66 | ||||||
| Emisia hluku (typická) | < 30 dB(A) | ||||||
| Koncept chladenia | Prirodzené chladenie | ||||||
| Max. prevádzková výška | 4000 m | ||||||
| Štandardné pripojenie k sieti | G99, VDE-AR-N 4105 / VDE V 0124, EN 50549-1, VDE 0126 / UTE C 15 / VFR:2019, RD 1699 / RD 244 / UNE 206006 / UNE 7-106 C10/11, NRS 097-2-1, TOR, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530 | ||||||
| Bezpečnostný / EMC štandard | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 | ||||||
| Vlastnosti | |||||||
| DC pripojenie | konektor MC4 | ||||||
| AC pripojenie | Zástrčka na rýchle pripojenie | ||||||
| Displej | Digitálny LED displej a Bluetooth + APP | ||||||
| Komunikácia | RS485, voliteľné: Wi-Fi, GPRS | ||||||








